MAJÓWKA 2016

Majówka coraz bliżej ...

Długi majowy weekend, potocznie zwany majówką, to jedna z pierwszych okazji, aby nacieszyć się wiosną. W gronie rodziny i znajomych mamy okazję spędzić miło kilka dni, ciesząc się każdą sekundą i wykorzystać ten czas do maksimum. Wystarczy wziąć dodatkowy urlop, aby przedłużyć majówkę i uzyskać najdłuższy wolny weekend od pracy w roku.

Ponadto, nasz ośrodek oferuje aktywny wypoczynek - wspólne spływy kajakowe, boiska rekreacyjne, grille (lub ogniska) - idealna majówka 2016 dla każdego, zarówno ta spędzona przy grillu, jak i aktywna, pełna atrakcji i admiracji otoczenia.

... a najlepsze na Roztoczu spływy kajakowe tylko w PRZYSTANI NAD WIEPRZEM - www.przystan-kajakowa.pl 

Dlaczego majówka w Ośrodku Wypoczynkowym "Sosnowa" to wyjątkowa oferta? Wiosna to czas, kiedy do życia z długiego zimowego snu budzi się przyroda. Nasza okolica to głównie rezerwaty i parki krajobrazowe, otoczone lasami i łąkami. Wiosenne kwitnięcie kwiatów i drzew kreuje krajobraz, którego nie ujrzymy o żadnej innej porze roku i w żadnym innym miejscu. 

Zapraszamy do rezerwacji domków wypoczynkowych  na długi weekend majowy w 2016 roku. Gwarancja spokoju, ciszy, niespotykanych krajobrazów natury i oczywiście zapewnionej prywatności. Warto się pospieszyć - miejsca w ośrodku są ograniczone, a w trosce o wygodę naszych gości nie przyjmujemy rezerwacji ponad stan. W razie wątpliwości lub pytań - służymy pomocą.

Nasi partnerzy

Rezerwacja