Okolica

Przepiękna, zielona i pełna lasów okolica Ośrodka Wypoczynkowego "Sosnowa" czeka na Państwa. Teren przyjazny dla wszystkich, którzy szukają spokojnego wypoczynku na łonie natury. W naszym ośrodku nie brakuje także sportu i atrakcji dla rodzin z dziećmi.

Ośrodek Wypoczynkowy "Sosnowa" znajduje się w centrum Roztocza. Domki zostały zbudowane w idealnym położeniu - zacisze z jednoczesnym bliskim dostępem do najważniejszych miejscowości (tylko 25 kilometrów od Zamościa i 4 km od Krasnobrodu) oraz punktów turystycznych. Zaledwie kilkaset metrów od Ośrodka znajduje się sklep spożywczy i klimatyczna knajpka serwująca wyśmienite, świeże ryby z pobliskich zalewów.

Zostając przy zalewach - Roztocze znane jest z bogactwa hydrologicznego. 4 kilometry od ośrodka znajduje się zalew (nieopodal Krasnobrodu). W drodze na zalew turyści mijają przystań kajakową. Decydując się na wyprawę w drugą stronę i pokonując 20 kilometrów dotrzemy do Zalewu Zwierzynieckiego. W analogicznej odległości od ośrodka znajduje się inny, również piękny wodny zakątek - zalew Józefów.

Dla pasjonatów szusowania na nartach mamy dobrą wiadomość - kierując się z naszego ośrodka w stronę Zamościa, turyści napotkają na swojej drodze stok narciarski a nieopodal znaną Karczmę w Jacni.

Ośrodek Wypoczynkowy "Sosnowa" to także rezerwaty i dzika natura. Nieskażona fauna i flora to cecha charakterystyczna Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego (z którym graniczy nasz ośrodek). To nie koniec - "Sosnowa" jest także częścią znanego, dużo większego i z jeszcze bogatszą fauną i florą parku. Chodzi oczywiście o Roztoczański Park Narodowy. Wisienką na torcie jest Rezerwat Debry, który rozciąga się w kierunku zalewu Zwierzynieckiego.

 

Aktywny wypoczynek połączony z pięknem flory i fauny - połączenie spokoju i atrakcji kajakowych. To okolica, która otacza Ośrodek Wypoczynkowy ""Sosnowa"". Ośrodek położony blisko najważniejszych turystycznych punktów, ale z jednoczesnym zachowaniem tej idylli, której Państwo szukają. Doskonałe miejsce, aby zapomnieć o problemach, oddalić się od zgiełku miasta, poznać niesamowitą faunę i florę okolicy, zasmakować w spływach kajakowych lub po prostu odetchnąć w naszych komfortowych domkach, które już czekają na turystów z Polski i zagranicy.

W naszym kurorcie wypoczywać można zarówno latem, jak i zimą. Każda pora roku jest dobra, aby odkryć nowe zakamarki okolicy. Wiosenne spacery, letnie wyprawy kajakowe, jesienna zmiana aury lub zimowe szusowanie na nartach na pobliskim stoku - pełna moc atrakcji. Zapraszamy do przekonania się, że okolica naszego ośrodku to prawdziwe niebo na Ziemi.

Czytam dalej >>

Nasi partnerzy

Rezerwacja