WIOSENNE / JESIENNIE POBYTY

Rozpoczęcie sezonu turystycznego wiosną lub huczne zakończenie go jesienią? To dobry pomysł - w realizacji pomoże nasz Ośrodek Wypoczynkowy "Sosnowa". Zachęcamy Państwa do odwiedzin wiosną i jesienią. Każda z tych pór roku kryje w sobie inne, ciekawe atrakcje.

Z tego powodu przygotowaliśmy dla Państwa specjalną promocję "wiosna/jesień na sosnowej". Zachęcamy do skorzystania. 

Zobacz: WIOSNA / JESIEŃ NA SOSNOWEJ

Wiosną będą mieli Państwo okazję obserwować, jak do życia budzi się flora i fauna. Przypominamy, ośrodek "Sosnowa" znajduje się na Roztoczu - krainie pełnej lasów i łąk. Otoczenie parków krajobrazowych, zalewów i Roztoczańskiego Parku Narodowego sprawia, że na własne oczy mogą Państwo przekonać się, jak natura zmienia się po zimie. Wiosna to także czas spokoju - sezon turystyczny jeszcze nie rozpoczął się na dobre, na szlakach nie ma zbyt wielu podróżników - istny raj dla tych, którzy szukają optymalnego wyciszenia na łonie natury.

Jesień to z kolei szansa, aby zamknąć letni sezon turystyczny. To również czas, w którym możemy obserwować metamorfozę otaczającej ośrodek fauny i flory. Tym razem przygotowania do zimowego snu zwierząt i roślin - to także ma swój urok. Podobnie jak wiosną, jesienna pora nie obfituje w turystów - to także znakomita okazja, aby wyciszyć się, przygotować na zimową porę, nabrać energii na nowy rok i nowe wyzwania.

Zapraszamy na wiosenne i jesienne pobyty do ośrodka wypoczynkowego "Sosnowa". Czekamy na Państwa kontakt i przyjazd.

Nasi partnerzy

Rezerwacja